Stamboom Peetoom » Zeger van Arnhem tot Kernhem (1578-1627)

Persoonlijke gegevens Zeger van Arnhem tot Kernhem 

Bron 1

Gezin van Zeger van Arnhem tot Kernhem

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zeger van Arnhem tot Kernhem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Zeger van Arnhem tot Kernhem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Zeger van Arnhem tot Kernhem


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. - Geni World Family Tree
      - FamilySearch Stamboom - Zeger Van ArnhemGeboortenaam: Zeger Van ArnhemGeslacht: ManGeboorte: 2 jun 1578 - Arnhem, Gelderland, Neth.Overlijden: 1627Ouders: Carel Zegersz van Arnhem, Agnes Van Arnhem (geboren Stepraedt)Echtgenote: Margriet Van Arnhem (geboren Wijhe)Kinderen: Karel Van Arnhem, Margaretha Van Rechteren (geboren Van Arnhem)Broers/zusters: Henrica Van Arnhem, Hendrik Van Arnhem, Margriet Van Arnhem, Wijnand Van Arnhem, Henrica Van Arnhem, Catharina Van Renesse (geboren Van Arnhem), Anna Van Arnhem, Hendrica van Torck (geboren Arnhem)Deze persoon schijnt dubbele verwanten te hebben. Bekijk het op FamilySearch om alle informatie te bekijken.

    Historische gebeurtenissen

    • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
    • In het jaar 1578: Bron: Wikipedia
      • 31 mei » Toevallige ontdekking van de catacomben van Rome.
      • 2 juli » Martin Frobisher ontdekt Baffineiland.
      • 1 augustus » In het bredere kader van de Tachtigjarige Oorlog vindt te Rijmenam een gewapend treffen plaats tussen Spaanse troepen en een Staats leger o.l.v. Maximiliaan van Bossu. De Spanjaarden delven het onderspit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1535 » Alessandro Ottaviano de' Medici, de latere Paus Leo XI († 1605)
    • 1621 » Rutger von Ascheberg, Zweeds gouverneur en maarschalk († 1693)
    • 1731 » Martha Dandridge, Amerikaans first lady (vrouw van George Washington) († 1802)
    • 1740 » Markies de Sade, Frans schrijver († 1814)
    • 1793 » Alexander Collie, Schots ontdekkingsreiziger en koloniaal chirurg in West-Australië († 1835)
    • 1835 » Giuseppe Melchiorre Sarto, de latere Paus Pius X († 1914)

    Over de familienaam Van Arnhem tot Kernhem


    De publicatie Stamboom Peetoom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maarten Peetoom, "Stamboom Peetoom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peetoom/I6624.php : benaderd 12 januari 2026), "Zeger van Arnhem tot Kernhem (1578-1627)".