Stamboom Peetoom » Jacobus Koomen (1900-)

Persoonlijke gegevens Jacobus Koomen 

Bron 1

Gezin van Jacobus Koomen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Koomen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Koomen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Koomen

Teunis Koomen
1841-1912

Jacobus Koomen
1900-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Pieter Springer - Springers - Marken Web Site (Smart Match)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 februari 1900 lag rond de 7,4 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
      • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
      • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
      • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
      • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
      • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1894 » Meinoud Rost van Tonningen, Nederlands bankier, collaborateur, journalist, politicus en SS'er († 1945)
    • 1899 » Fritz Blaschke, Duits voetballer († 1968)
    • 1900 » George Seferis, Grieks dichter en Nobelprijswinnaar († 1971)
    • 1901 » Florence Green, de laatste overlevende veteraan van de Eerste Wereldoorlog († 2012)
    • 1902 » Allard Oosterhuis, Nederlands verzetsstrijder tijdens WOII († 1967)
    • 1904 » Havank, Nederlands schrijver († 1964)

    Over de familienaam Koomen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koomen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koomen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koomen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Peetoom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maarten Peetoom, "Stamboom Peetoom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peetoom/I6390.php : benaderd 26 januari 2026), "Jacobus Koomen (1900-)".