Stamboom Peet » Jantjen Bieleman (1866-1963)

Persoonlijke gegevens Jantjen Bieleman 

  • Zij is geboren op 30 september 1866 in Harfsen.
  • Zij is overleden op 5 november 1963 in 's-Gravenhage, zij was toen 97 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Haags Gemeentearchief Plaats instelling: Den Haag Collectiegebied: Zuid-Holland Archief: 0335-01 Registratienummer: 1833 Aktenummer: B2376 Registratiedatum: 07-11-1963 Akteplaats: 's-Gravenhage
    Overledene: Jantjen Bieleman Beroep: zonder beroep Geboorteplaats: Gorssel Leeftijd: 97 jaar Woonplaats: 's-Gravenhage
    Vader: Willem Bieleman Moeder: Gerritje Kapelle
    Partner: Jan van Vliet
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 05-11-1963 Gebeurtenisplaats:
    's-Gravenhage
  • Een kind van Willem Bieleman en Gerritje Kapelle
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 oktober 2023.

Gezin van Jantjen Bieleman

Zij is getrouwd met Jan van Vliet.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1893 te Ouderkerk aan den IJssel, zij was toen 26 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Streekarchief Midden-Holland Collectiegebied: Zuid-Holland Archief: 1004 Registratienummer: 19 Aktenummer: 11 Registratiedatum: 26-05-1893 Akteplaats: Ouderkerk aan den IJssel
Bruidegom: Jan van Vliet Geboorteplaats: Lekkerkerk Leeftijd: 25
Bruid: Jantjen Bieleman Geboorteplaats: Gorssel Leeftijd: 26
Vader van de bruidegom: Cornelis van Vliet
Moeder van de bruidegom: Catharina Johanna Bulk
Vader van de bruid: Willem Bieleman Moeder van de bruid: Gerritje Kapelle
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 26-05-1893 Gebeurtenisplaats: Ouderkerk aan den IJssel

Opmerking: Een erkend kind van het vrouwlijk geslacht genaamd Jaantje

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantjen Bieleman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantjen Bieleman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantjen Bieleman

Jantjen Bieleman
1866-1963

1893

Jan van Vliet
1868-1926


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1866 lag rond de 16,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
    • 26 maart » Carol I van Roemenië wordt verkozen tot domnitor (vorst) van Roemenië.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
  • De temperatuur op 26 mei 1893 lag rond de 14,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
    • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
  • De temperatuur op 5 november 1963 lag tussen 9,4 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Premier Youssouf Al-Abi in Algerije wordt vervolgd voor het achterhouden van staatsgeld, en krijgt levenslang.
    • 20 februari » Demonstratie van de laser-tv in New York.
    • 6 april » De NV Nederlandse Gasunie wordt opgericht.
    • 15 mei » De Mercury MA-9 wordt gelanceerd met aan boord Gordon Cooper.
    • 26 juli » Een hevige aardbeving treft de Zuidslavische stad Skopje.
    • 17 november » Ontstaan van het eiland Surtsey voor de zuidkust van IJsland, door een onderzeese vulkaanuitbarsting, die tot 5 juni 1967 zal duren.

Over de familienaam Bieleman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bieleman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bieleman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bieleman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I86753.php : benaderd 16 januari 2026), "Jantjen Bieleman (1866-1963)".