Stamboom Peet » Derk Jan Wijnand van Gulik (1889-????)

Persoonlijke gegevens Derk Jan Wijnand van Gulik 


Gezin van Derk Jan Wijnand van Gulik

Hij is getrouwd met Hendrika te Winkel.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1920 te Gorssel, hij was toen 31 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland
Archief: 0207 Registratienummer: 9074 Aktenummer: 57 Registratiedatum: 12 november 1920 Akteplaats: Gorssel
Bruidegom: Derk Jan Wijnand van Gulik Leeftijd: 31 Beroep: rijtuigfabrikant
Vader bruidegom: Peter van Gulik Beroep: rijtuigfabrikant
Moeder bruidegom: Johanna Praastink Beroep: zonder beroep
Bruid: Hendrika te Winkel Leeftijd: 30 Beroep: zonder beroep
Vader bruid: Willem te Winkel Beroep: geen beroep vermeld
Moeder bruid: Janna Scheperboer Beroep: zonder beroep
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: vrijdag 12 november 1920 Gebeurtenisplaats: Gorssel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk Jan Wijnand van Gulik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Derk Jan Wijnand van Gulik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Derk Jan Wijnand van Gulik

Derk Jan Wijnand van Gulik
1889-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 november 1920 lag tussen 2,1 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.

Over de familienaam Van Gulik


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I8471.php : benaderd 20 januari 2026), "Derk Jan Wijnand van Gulik (1889-????)".