Stamboom Peet » Jannes Groot Velderman (1847-1929)

Persoonlijke gegevens Jannes Groot Velderman 

  • Hij is geboren in het jaar 1847 in Bathmen.
  • Hij is overleden op 18 maart 1929 in Gorssel, hij was toen 82 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem
    Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 8358 Aktenummer: 27
    Registratiedatum: 18 maart 1929 Akteplaats: Gorssel
    Overledene: Jannes Groot Velderman Leeftijd: 82 Jaar Beroep: arbeider
    Vader: Gerrit Willem Groot Velderman Beroep: geen beroep vermeld
    Moeder: Wilhelmina Schutte Beroep: geen beroep vermeld
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: zaterdag 16 maart 1929 Gebeurtenisplaats:
    Gorssel (Lochem)
  • Een kind van Gerrit Willem Groot Velderman en Wilhelmina Schutte
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 januari 2019.

Gezin van Jannes Groot Velderman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannes Groot Velderman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannes Groot Velderman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannes Groot Velderman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1929 lag tussen -0,9 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.

Over de familienaam Groot Velderman


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I8271.php : benaderd 9 januari 2026), "Jannes Groot Velderman (1847-1929)".