Stamboom Peet » Gerrit Willem Beumer (1885-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Willem Beumer 


Gezin van Gerrit Willem Beumer

Hij is getrouwd met Antonia Aleida Hulleman.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1905 te Deventer, hij was toen 20 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Collectie Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 2731 Aktenummer: 116 Registratiedatum: 03-08-1905 Akteplaats: Deventer
Bruidegom: Gerrit Willem Beumer Beroep: mandenmaker Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 20
Bruid: Antonia Aleida Hulleman Beroep: fabrieksarbeidster Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 18
Vader van de bruidegom: Gerrit Willem Beumer
Moeder van de bruidegom: Aleida Margaretha Bosch
Vader van de bruid: Teunis Hulleman Beroep: stadsarbeider
Moeder van de bruid: Reindjen Zandscholten
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 03-08-1905 Gebeurtenisplaats: Deventer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Willem Beumer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Willem Beumer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Willem Beumer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1905 lag tussen 10,9 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.

Over de familienaam Beumer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beumer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beumer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beumer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I80719.php : benaderd 2 februari 2026), "Gerrit Willem Beumer (1885-????)".