Stamboom Peet » Roelof Timmer (1839-????)

Persoonlijke gegevens Roelof Timmer 

  • Hij is geboren in het jaar 1839 in Vlagtwedde (Gr).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 november 2022.

Gezin van Roelof Timmer

Hij is getrouwd met Albertje Teijen.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1863 te Vlagtwedde (Gr), hij was toen 24 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Groninger Archieven Plaats instelling: Groningen Collectiegebied: Groningen Aktenummer: 11 Registratiedatum: 02-05-1863
Akteplaats: Vlagtwedde
Bruidegom: Roelof Timmer Beroep: dienstknecht Geboorteplaats: Vlagtwedde Leeftijd: 24 jaar
Bruid: Albertje Teijen Beroep: Dienstmeid Geboorteplaats: Jipsinghuizen gem. Vlagtwedde Leeftijd: 18 jaar
Vader van de bruidegom: Klaas Jacobs Timmer
Moeder van de bruidegom: Hadewig Scholtes Besseling
Vader van de bruid: Jan Edes Teijen
Moeder van de bruid: Grietje Bruins Brands
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 02-05-1863 Gebeurtenisplaats: Vlagtwedde

Kind(eren):

  1. Klaas Timmer  1870-1959 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Timmer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof Timmer

Roelof Timmer
1839-????

1863
Klaas Timmer
1870-1959

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1863 lag rond de 12,2 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.

Over de familienaam Timmer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Timmer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Timmer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Timmer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I78867.php : benaderd 25 januari 2026), "Roelof Timmer (1839-????)".