Stamboom Peet » Everdina Sophia de Waal (1843-????)

Persoonlijke gegevens Everdina Sophia de Waal 

  • Zij is geboren in het jaar 1843 in Renswoude.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 oktober 2022.

Gezin van Everdina Sophia de Waal

Zij is getrouwd met Johan Hendrik Demming.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1869 te Renswoude, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Bernard Demming  1873-1918

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everdina Sophia de Waal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Everdina Sophia de Waal

Everdina Sophia de Waal
1843-????

1869

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 februari 1869 lag rond de 8,6 °C. De winddruk was 28 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.

Over de familienaam De Waal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Waal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Waal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Waal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I78222.php : benaderd 27 januari 2026), "Everdina Sophia de Waal (1843-????)".