Stamboom Peet » Gelft van 't Hof (1819-1896)

Persoonlijke gegevens Gelft van 't Hof 


Gezin van Gelft van 't Hof

(1) Hij is getrouwd met Johanna Lena Stok.

Zij zijn getrouwd op 8 juni 1848 te Deventer, hij was toen 29 jaar oud.

Gelft van 't Hof
Beroep
voermansknecht
Geboorteplaats
Numansdorp (Zh)
Leeftijd
27
Bruid
Johanna Lena Stok
Geboorteplaats
Deventer
Leeftijd
23
Vader van de bruidegom
Pieter van 't Hof
Moeder van de bruidegom
Adriana de Reus
Vader van de bruid
Bartholomeus Stok
Beroep
stadshelbardier
Moeder van de bruid
Christina Haverkamp
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
08-06-1848
Gebeurtenisplaats
Deventer
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Collectie Overijssel
Plaats instelling
Zwolle
Collectiegebied
Overijssel
Archief
0123
Registratienummer
2704
Aktenummer
48
Registratiedatum
08-06-1848
Akteplaats
Deventer

(2) Hij is getrouwd met Hendrika Evers.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1878 te Deventer, hij was toen 59 jaar oud.

Bruidegom
Gelft van 't Hof
Beroep
machinist
Geboorteplaats
Numansdorp
Leeftijd
59
Bruid
Hendrika Evers
Geboorteplaats
Deventer
Leeftijd
54
Vader van de bruidegom
Pieter van 't Hof
Moeder van de bruidegom
Adriana de Reus
Vader van de bruid
Hendrik Evers
Moeder van de bruid
Grietjen Klawers
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
08-08-1878
Gebeurtenisplaats
Deventer
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Collectie Overijssel
Plaats instelling
Zwolle
Collectiegebied
Overijssel
Archief
0123
Registratienummer
2718
Aktenummer
103
Registratiedatum
08-08-1878
Akteplaats
Deventer
Collectie
Burgerlijke Stand in Overijssel
Boek
Deventer 1811-1932
Opmerking
weduwnaar van Johanna Lena Stok; weduwe van Antonij Lammers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gelft van 't Hof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gelft van 't Hof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gelft van 't Hof

Gelft van 't Hof
1819-1896

(1) 1848
(2) 1878

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1819 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: dampig helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1819: Bron: Wikipedia
    • 22 februari » Spanje moet Florida afstaan aan de Verenigde Staten.
    • 4 juni » Paus Pius VII stelt één nieuwe kardinaal aan.
    • 14 december » Alabama wordt de 22ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 17 december » Simón Bolívar sticht Colombia.
  • De temperatuur op 8 augustus 1878 lag rond de 20,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
  • De temperatuur op 24 april 1896 lag rond de 7,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.

Over de familienaam Van 't Hof


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I74332.php : benaderd 16 januari 2026), "Gelft van 't Hof (1819-1896)".