Stamboom Peet » Garritdina Voskamp (1888-????)

Persoonlijke gegevens Garritdina Voskamp 


Gezin van Garritdina Voskamp

Zij is getrouwd met Derk Pardijs.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1915 te Vorden, zij was toen 27 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207A Registratienummer: 9137.03 Aktenummer: 4 Registratiedatum: 07-05-1915 Akteplaats: Vorden
Bruidegom: Derk Pardijs Beroep: Landbouwer Geboorteplaats: Vorden Bronckhorst) Leeftijd: 31
Bruid: Garritdina Voskamp Beroep: zonder beroep Geboorteplaats: Vorden (Bronckhorst) Leeftijd: 27
Vader van de bruidegom: Derk Pardijs Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruidegom: Garritjen Zweverink Beroep: geen beroep vermeld
Vader van de bruid: Hermanus Voskamp Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruid; Garritdina Voskamp Beroep: zonder beroep
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 07-05-1915 Gebeurtenisplaats: Vorden

Kind(eren):

  1. Garritdina Pardijs  1920-2010

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Garritdina Voskamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Garritdina Voskamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Garritdina Voskamp

Peter Voskamp
1809-1890

Garritdina Voskamp
1888-????

1915

Derk Pardijs
1884-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 maart 1888 lag rond de 12,7 °C. De winddruk was 41 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 7 mei 1915 lag tussen 9,4 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,6 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.

Over de familienaam Voskamp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Voskamp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Voskamp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Voskamp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I71783.php : benaderd 16 januari 2026), "Garritdina Voskamp (1888-????)".