Stamboom Peet » Margaretha Fleisner (1857-1923)

Persoonlijke gegevens Margaretha Fleisner 

  • Zij is geboren op 19 september 1857 in Borculo.
    Geboorte Margaretha Fleisner, 19-09-1857
    Aktenummer: 72 Akteplaats: Borculo Geboortedatum:19-09-1857 Geboorteplaats: Borculo
    Kind:Margaretha Fleisner
    Moeder:Maria Geertruida Koester Beroep: zonder beroep
    Vader:Wilhelm Jacob Fleisner Leeftijd: 47 Beroep: -
    Aktesoort: Normaal Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland Inventarisnummer: 6141
  • Zij is overleden op 25 januari 1923 in Markelo, zij was toen 65 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 9297
    Aktenummer: 5 Registratiedatum: 25-01-1923 Akteplaats: Markelo
    Overledene: Margaretha Fleisner Geboorteplaats: Borculo Leeftijd: 65
    Vader: Wilhelm Jacob Fleisner Moeder: Maria Geertruida Koester
    Partner: Jan Willem Oosterkamp
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 25-01-1923 Gebeurtenisplaats: Markelo
    Opmerking: weduwe van Gerrit Dieperink
  • Een kind van Wilhelm Jacob Fleisner en Maria Geertruida Koester
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 november 2020.

Gezin van Margaretha Fleisner

(1) Zij is getrouwd met Jan Willem Stokreef.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1886 te Lochem, zij was toen 29 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 3742 Aktenummer: 29 Registratiedatum: 12-11-1886 Akteplaats: Lochem Bruidegom: Jan Willem Stokreef Beroep: Smid Leeftijd: 56
Bruid: Margaretha Fleisner Beroep: Dienstmeid Leeftijd: 29
Vader van de bruidegom: Albert Stokreef Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruidegom: Hendrike Somer Beroep: geen beroep vermeld
Vader van de bruid: Wilhelm Jacob Fleisner Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruid: Maria Geertruida Koester Beroep: geen beroep vermeld
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 12-11-1886 Gebeurtenisplaats: Lochem
Opmerking: weduwnaar van Willemken Bronzewijker

Kind(eren):

  1. Wilhelmina Stokreef  1887-1942


(2) Zij is getrouwd met Gerrit Dieperink.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1909 te Neede, zij was toen 51 jaar oud.

Documenttype; BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem
Collectiegebied; Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 8978 Aktenummer: 14 Registratiedatum: 12-06-1909 Akteplaats: Neede
Bruidegom: Gerrit Dieperink Beroep: Koopman Leeftijd: 43
Bruid: Margaretha Fleisner Beroep: zonder beroep Leeftijd: 51
Vader van de bruidegom; Harmannus Dieperink Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruidegom; Gerritjen Boonk Beroep: geen beroep vermeld
Vader van de bruid: Wilhelm Jacob Fleisner Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruid: Maria Geertruida Koester Beroep: geen beroep vermeld
Gebeurtenis; Huwelijk Datum: 12-06-1909 Gebeurtenisplaats: Neede
Opmerking: Wn. Wilhelmina Hendrika Dumas; Wd. Jan Willem Stokreef

(3) Zij is getrouwd met Jan Willem Oosterkamp.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1916 te Markelo, zij was toen 58 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 09151 Registratiedatum: 9 september 1916 Plaats: Markelo
Bruidegom: Jan Willem Oosterkamp Geboorteplaats: Markelo Leeftijd: 68 Beroep: Landbouwer
Vader bruidegom: Hendrik Jan Oosterkamp
Moeder bruidegom: Willemina Altena
Bruid: Margaretha Fleisner Geboorteplaats: Borculo Leeftijd: 58
Vader bruid: Wilhelm Jacob Fleisner
Moeder bruid: Maria Geertruida Koester
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: zaterdag 9 september 1916 Plaats: Markelo

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Fleisner?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Fleisner

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Fleisner

Margaretha Fleisner
1857-1923

(1) 1886
(2) 1909
(3) 1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 1857 lag rond de 16,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
  • In het jaar 1857: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 4 maart » De eerste vakbond in België, de Gentse "Broederlijke Maatschappij der Wevers", wordt opgericht.
    • 23 maart » New York beleeft de wereldprimeur van de personenlift met valbeveiliging.
    • 11 mei » Indiase rebellen veroveren Delhi op de Britten
    • 18 mei » Opening van de Rotterdamsche Diergaarde, het latere Diergaarde Blijdorp.
    • 26 juni » Officiële opening van het station Essen (België).
    • 30 november » Ignacio Comonfort treedt af als president van Mexico.
  • De temperatuur op 9 september 1916 lag tussen 10,1 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
  • De temperatuur op 25 januari 1923 lag tussen 3,9 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
    • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.

Over de familienaam Fleisner

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fleisner.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fleisner.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fleisner (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I7150.php : benaderd 23 februari 2026), "Margaretha Fleisner (1857-1923)".