Stamboom Peet » Derk van Keppel (????-< 1631)

Persoonlijke gegevens Derk van Keppel 

  • Hij is overleden voor 1631.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 augustus 2021.

Gezin van Derk van Keppel

(1) Hij is getrouwd met Maria van Coeverden.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1602.


Kind(eren):

  1. Goossen van Keppel  ????-1680 


(2) Hij is getrouwd met Margrieta van Wert.

Toestemming voor het huwelijk is 31 oktober 1620 verkregen te Laren (Gld).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 28 december 1619 te Zutphen.

- Joncker Derck van Keppel t’Oelde, Juffer Margrieta van Wedtt, weduwe van Gribbevale.
28 Decemb. hic copulati.
1620

Notities over Derk van Keppel

Titel : Heer van Oolde

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk van Keppel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Derk van Keppel

Derk van Keppel
????-< 1631

(1) 1602
(2) 1619

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I190386.php

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1619: Bron: Wikipedia
    • 12 maart » Kapitein Van Raay (VOC) doopt fort Jacatra om in fort Batavia.
    • 12 mei » Johan van Oldenbarnevelt wordt ter dood veroordeeld wegens hoogverraad.
    • 13 mei » Johan van Oldenbarnevelt wordt in Den Haag onthoofd op last van de Staten-Generaal. Hij was ter dood veroordeeld wegens landverraad en hoogverraad. Zelf vond hij dat hij onschuldig was en hij diende daarom geen gratieverzoek in, omdat dat een impliciete schuldbekentenis zou inhouden.
    • 10 juni » Slag bij Záblati in de Dertigjarige Oorlog.
    • 10 november » De nacht van de drie visioenen van René Descartes.

Over de familienaam Van Keppel


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I65409.php : benaderd 15 januari 2026), "Derk van Keppel (????-< 1631)".