Stamboom Peet » Hendrika Hermina Eggink (1868-1946)

Persoonlijke gegevens Hendrika Hermina Eggink 

  • Zij is geboren op 20 december 1868 in Eefde (Gorssel).
  • Zij is overleden op 15 februari 1946 in Harfsen, zij was toen 77 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 32718 Aktenummer: 20 Registratiedatum: 16 februari 1946 Akteplaats: Gorssel
    Overledene: Hendrika Hermina Eggink Leeftijd: 77 Jaar Beroep: zonder beroep
    Relatie: Gerrit Jan ten Have
    Vader: Willem Jan Eggink Beroep: geen beroep vermeld
    Moeder: Willemina Steegman Beroep: geen beroep vermeld
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: vrijdag 15 februari 1946 Gebeurtenisplaats: Gorssel (Lochem)
  • Een kind van Willem Jan Eggink en Willemina Steegman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 november 2020.

Gezin van Hendrika Hermina Eggink

Zij is getrouwd met Gerrit Jan ten Have.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1893 te Gorssel, zij was toen 24 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 4619 Aktenummer: 12 Registratiedatum: 5 mei 1893 Akteplaats: Gorssel
Bruidegom: Gerrit Jan ten Have Leeftijd: 27 Beroep: Landbouwer
Vader van de bruidegom: Hendrik ten Have Beroep: Landbouwer
Moeder van de bruidegom: Gerritjen Brummelman Beroep: zonder beroep
Bruid: Hendrika Hermina Eggink Leeftijd: 24 Beroep: zonder beroep
Vader van de bruid: Willem Jan Eggink Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruid: Willemina Steegman Beroep: zonder beroep
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: vrijdag 5 mei 1893 Gebeurtenisplaats: Gorssel

Kind(eren):

  1. Hendrik ten Have  1905-1978 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Hermina Eggink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Hermina Eggink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Hermina Eggink

Hendrika Hermina Eggink
1868-1946

1893

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1868 lag rond de 0,5 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
  • De temperatuur op 5 mei 1893 lag rond de 11,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
  • De temperatuur op 15 februari 1946 lag tussen 5,5 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Eerste uitzending van RON (Regionale Omroep Noord), de voorloper van RONO.
    • 5 maart » Als eerste staatsman van de geallieerde bevrijders spreekt Winston Churchill over het IJzeren Gordijn in zijn speech in het Westminster College in Fulton, Missouri. Dit wordt gezien als het begin van de Koude Oorlog.
    • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
    • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
    • 11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
    • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.

Over de familienaam Eggink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eggink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eggink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eggink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I6257.php : benaderd 16 januari 2026), "Hendrika Hermina Eggink (1868-1946)".