De temperatuur op 7 oktober 1926 lag tussen 9,4 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
Dag van overlijden 15 oktober 2013
De temperatuur op 15 oktober 2013 lag tussen 5,6 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
17 maart » Grootste explosie ooit op de maan. Deze was te zien met het blote oog.
12 mei » Inbrekers kraken vlak na een concert van tieneridool Justin Bieber een kluis in het voetbalstadion van Johannesburg en gaan aan de haal met 3 miljoen Zuid-Afrikaanse rand (253.000 euro).
7 juli » De Schot Andy Murray wint het tennistoernooi van Wimbledon door in de finale de Serviër Novak Đoković in drie sets te verslaan: 6-4, 7-5 en 6-4. Hij is hiermee de eerste Britse winnaar sinds Fred Perry in 1936, 77 jaar eerder.
20 juli » Opening van het multifunctionele stadion Tele2 Arena in de Zweedse hoofdstad Stockholm.
18 augustus » Feyenoord beleeft de slechtste competitiestart uit de geschiedenis van de voetbalclub uit Rotterdam-Zuid door ook de derde wedstrijd van het seizoen te verliezen: een 2-1 nederlaag tegen aartsrivaal Ajax.
30 december » Daags na een zelfmoordaanslag op het station, waarbij zeventien doden vielen, wordt er in de Russische stad Wolgograd opnieuw een bomaanslag gepleegd, ditmaal in een volle trolleybus tijdens de ochtendspits. Daarbij komen zeker vijftien mensen om.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I5495.php : benaderd 27 februari 2026), "Albertha Johanna "Bep" Dommerholt (1926-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.