Stamboom Peet » Jenneken Dijkerman (± 1858-1929)

Persoonlijke gegevens Jenneken Dijkerman 

  • Zij is geboren rond 1858 in Markelo.
  • Zij is overleden op 27 juli 1929 in Markelo.
    Documenttype:BS Overlijden Erfgoedinstelling:Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling:Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief:0123 Registratienummer:9298 Registratiedatum:29 juli 1929 Plaats:Markelo
    Overledene: Jenneken Dijkerman Geboorteplaats: Markelo Leeftijd: 71
    Relatie: Gerrit Jan Holstege
    Vader: Hendrik Albert Dijkerman
    Moeder: Aaltjen Meijlink
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: zaterdag 27 juli 1929 Plaats: Markelo
  • Een kind van Hendrik Albert Dijkerman en Aaltjen Meijlink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 augustus 2019.

Gezin van Jenneken Dijkerman

Zij is getrouwd met Gerrit Jan Holstege.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1885 te Markelo.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief:0123 Registratienummer:09148 Registratiedatum: 27 juni 1885 Plaats: Markelo
Bruidegom: Gerrit Jan Holstege Geboorteplaats: Markelo Leeftijd: 37 Beroep: Landbouwer
Vader bruidegom: Gerrit Hendrik Holstege
Moeder bruidegom: Hendrika Nijkamp
Bruid: Jenneken Dijkerman Geboorteplaats: Markelo Leeftijd: 27
Vader bruid: Hendrik Albert Dijkerman
Moeder bruid: Aaltjen Meijlink
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: zaterdag 27 juni 1885 Plaats: Markelo

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneken Dijkerman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jenneken Dijkerman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneken Dijkerman

Jenneken Dijkerman
± 1858-1929

1885

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juni 1885 lag rond de 17,8 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 27 juli 1929 lag tussen 7,7 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.

Over de familienaam Dijkerman


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I5182.php : benaderd 6 januari 2026), "Jenneken Dijkerman (± 1858-1929)".