Stamboom Peet » Evert Jan van Putten (1846-1916)

Persoonlijke gegevens Evert Jan van Putten 

  • Hij is geboren in het jaar 1846 in Amersfoort.
  • Hij is overleden op 18 december 1916 in Deventer, hij was toen 70 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling; Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 3174 Aktenummer: 458 Registratiedatum: 20-12-1916 Akteplaats: Deventer
    Overledene: Evert Jan van Putten Geboorteplaats: Amersfoort Leeftijd: 70
    Vader: Evert van Putten Moeder: Catharina van Mierlo
    Partner: Derkjen Schutte
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 18-12-1916 Gebeurtenisplaats: Deventer
  • Een kind van Evert van Putten en Catharina van Mierlo
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 april 2020.

Gezin van Evert Jan van Putten

Hij is getrouwd met Derkjen Schutte.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1870 te Deventer, hij was toen 24 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 2714 Aktenummer: 72 Registratiedatum: 16-06-1870 Akteplaats: Deventer
Bruidegom: Evert Jan van Putten Beroep: behanger Geboorteplaats: Amersfoort Leeftijd: 24
Bruid: Derkjen Schutte Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 21
Vader van de bruidegom: Evert van Putten
Moeder van de bruidegom: Catharina van Mierlo
Vader van de bruid: Zwier Schutte Beroep: daglooner
Moeder van de bruid: Hendrika Versteege
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 16-06-1870 Gebeurtenisplaats: Deventer
Opmerking: 1 kind gewettigd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Jan van Putten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert Jan van Putten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Jan van Putten

Evert Jan van Putten
1846-1916

1870

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juni 1870 lag rond de 29,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
  • De temperatuur op 18 december 1916 lag tussen -0,2 °C en 2,7 °C en was gemiddeld 1,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.

Over de familienaam Van Putten


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I51226.php : benaderd 15 maart 2026), "Evert Jan van Putten (1846-1916)".