Stamboom Peet » Maria Johanna Vossebelt (1825-1905)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Vossebelt 

  • Zij is geboren in het jaar 1825 in Deventer.
  • Zij is overleden op 25 december 1905 in Deventer, zij was toen 80 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 3170
    Aktenummer: 503 Registratiedatum: 25-12-1905 Akteplaats: Deventer
    Overledene: Maria Johanna Vossebelt Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 79
    Vader: Jan Vossebelt Moeder: Johanna Wilhelmina Derksen
    Partner: Nicolaas Schlijckelman
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 25-12-1905 Gebeurtenisplaats: Deventer
  • Een kind van Jan Vossebelt en Johanna Willemina Derksen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 maart 2020.

Gezin van Maria Johanna Vossebelt

(1) Zij is getrouwd met Jan Kleinbussink.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1848 te Deventer, zij was toen 23 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 2704 Aktenummer: 52 Registratiedatum: 22-06-1848 Akteplaats: Deventer
Bruidegom: Jan Kleinbussink Beroep: Timmerman Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 31
Bruid: Maria Johanna Vossebelt Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 22
Vader van de bruidegom: Jan Kleinbussink Beroep: Landbouwer
Moeder van de bruidegom: Hendrika Biezemate
Vader van de bruid: Jan Vossebelt
Moeder van de bruid: Johanna Wilhelmina Derksen
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 22-06-1848 Gebeurtenisplaats: Deventer

(2) Zij is getrouwd met Nikolaas Schlijckelmann.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1856 te Deventer, zij was toen 31 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 2708
Aktenummer: 72 Registratiedatum: 27-07-1856 Akteplaats: Deventer
Bruidegom: Nikolaas Schlijckelmann Beroep: Timmerman Geboorteplaats: Balk (Gaasterland) Leeftijd: 37
Bruid: Maria Johanna Vossebelt Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 30
Vader van de bruidegom: Andries Schlijckelmann
Moeder van de bruidegom: Hendrina Jabbega
Vader van de bruid: Jan Vossebelt
Moeder van de bruid: Johanna Wilhelmina Derksen
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 27-07-1856 Gebeurtenisplaats: Deventer
Opmerking: weduwe van Jan Kleinbussink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Vossebelt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Vossebelt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna Vossebelt

Maria Johanna Vossebelt
1825-1905

(1) 1848
(2) 1856

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juli 1856 lag rond de 17,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
  • In het jaar 1856: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 2 maart » De vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir barst uit en maakt 2.806 slachtoffers. De vulkaan blijft tot half maart as spugen.
    • 30 maart » Verdrag van Parijs: einde van de Krimoorlog.
    • 3 juni » Lewis Carroll maakt voor het eerst foto's van Alice Liddell en haar zusjes Edith en Lorina.
    • 20 juni » Karel III volgt zijn overleden vader Florestan I op als vorst van Monaco.
    • 31 oktober » Vorming van de Oblast Primorski van het Russische Rijk
    • 14 december » Het casino in Monte Carlo wordt geopend.
  • De temperatuur op 25 december 1905 lag tussen -1,4 °C en 1,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.

Over de familienaam Vossebelt


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I50458.php : benaderd 20 januari 2026), "Maria Johanna Vossebelt (1825-1905)".