Stamboom Peet » Willemina Hendrika van Eede (1887-1955)

Persoonlijke gegevens Willemina Hendrika van Eede 

  • Zij is geboren op 16 juli 1887 in Deventer.
  • Zij is overleden op 27 december 1955 in Deventer, zij was toen 68 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling; Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123.1 Registratienummer: 18480
    Aktenummer : 604 Registratiedatum: 27-12-1955 Akteplaats: Deventer
    Overledene: Willemina Hendrika van Eede Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 68
    Vader: Garrit Jan van Eede Moeder: Johanna Alberdina Kamperman
    Partner: Lucas Johannes Middendorp
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 27-12-1955 Gebeurtenisplaats: Deventer
    Opmerking: weduwnaar van Harmen Jan van Wenum
  • Een kind van Garrit Jan van Eede en Johanna Alberdina Kamperman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2019.

Gezin van Willemina Hendrika van Eede

(1) Zij is getrouwd met Lucas Johannes Middendorp.

Zij zijn getrouwd.


(2) Zij is getrouwd met Harmen Jan van Wenum.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1908 te Deventer, zij was toen 21 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 2732
Aktenummer: 165 Registratiedatum: 15-10-1908 Akteplaats: Deventer
Bruidegom: Harmen Jan van Wenum Beroep: daglooner Geboorteplaats: Deventer
Leeftijd: 33
Bruid: Willemina Hendrika van Eede Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 21
Vader van de bruidegom: Hendrikus van Wenum
Moeder van de bruidegom: Antonia Eekhuis
Vader van de bruid: Garrit Jan van Eede Beroep: daglooner
Moeder van de bruid: Johanna Alberdina Kamperman
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 15-10-1908 Gebeurtenisplaats: Deventer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina Hendrika van Eede?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina Hendrika van Eede

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina Hendrika van Eede

Willemina Hendrika van Eede
1887-1955

(1) 
(2) 1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1887 lag rond de 20,4 °C. De winddruk was 29 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
  • De temperatuur op 15 oktober 1908 lag tussen 5,8 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
  • De temperatuur op 27 december 1955 lag tussen 5,4 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 9,5 mm neerslag gedurende 8,8 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Openingsceremonie van de tweede Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
    • 11 juni » Tijdens de 24 uur van Le Mans komen 83 mensen om het leven nadat de auto van Pierre Levegh uit de baan raakt. Na het ongeluk wordt autosport verboden in Frankrijk, West-Duitsland en Zwitserland. Het verbod in Zwitserland bestaat nog steeds.
    • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
    • 21 september » Voor het eerst is er een Nederlandse voetbalclub in een Europacuptoernooi actief. PSV verliest uit met 6-1 van Rapid Wien.
    • 9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.

Over de familienaam Van Eede

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Eede.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Eede.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Eede (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I46115.php : benaderd 5 maart 2026), "Willemina Hendrika van Eede (1887-1955)".