Stamboom Peet » Hendrika Berendina Spenkelink (1893-1982)

Persoonlijke gegevens Hendrika Berendina Spenkelink 


Gezin van Hendrika Berendina Spenkelink

Zij is getrouwd met Hendrik Jan Albertus Evers.

Zij zijn getrouwd op 4 juni 1921 te Deventer, zij was toen 28 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 2740
Aktenummer: 140 Registratiedatum: 04-06-1921 Akteplaats: Deventer
Bruidegom: Hendrik Jan Albertus Evers Beroep: aannemer Geboorteplaats: Deventer
Leeftijd: 28
Bruid: Hendrika Berendina Spenkelink Beroep: onderwijzeres Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 28
Vader van de bruidegom: Hendrik Jan Evers Beroep: aannemer
Moeder van de bruidegom: Maria Theodora Janssen
Vader van de bruid: Gerrit Spenkelink
Moeder van de bruid: Johanna Aleida Muil
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 04-06-1921 Gebeurtenisplaats: Deventer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Berendina Spenkelink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Berendina Spenkelink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Berendina Spenkelink

Gerrit Muil
1831-1888

Hendrika Berendina Spenkelink
1893-1982

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 januari 1893 lag rond de -7,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
    • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
  • De temperatuur op 4 juni 1921 lag tussen 15,1 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
  • De temperatuur op 29 december 1982 lag tussen -2,0 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 18 februari » De later met een Gouden Kalf bekroonde film De stilte rond Christine M. van regisseur Marleen Gorris gaat in première.
    • 9 maart » Charles J. Haughey wordt voor de tweede keer Taoiseach (premier van Ierland).
    • 16 augustus » In Utrecht wordt het nieuwe Stadion Galgenwaard geopend met een wedstrijd tegen Southampton. Leo van Veen neemt in dit duel afscheid en maakt transfervrij de overstap naar AFC Ajax.
    • 17 augustus » Productie van de eerste Compact Disc ter wereld door het Philipsonderdeel Polygram.
    • 23 september » Première van De smaak van water, een film van Orlow Seunke.
    • 20 oktober » In het Olympisch Stadion Loezjniki vindt een ramp plaats tijdens de voetbalwedstrijd Spartak Moskou-HFC Haarlem. Als in de slotfase een goal wordt gescoord komen ten minste 66 toeschouwers, maar waarschijnlijk veel meer, om in het gedrang.

Over de familienaam Spenkelink


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I43761.php : benaderd 23 januari 2026), "Hendrika Berendina Spenkelink (1893-1982)".