Stamboom Peet » Johannes ter Keurs (1868-1927)

Persoonlijke gegevens Johannes ter Keurs 

  • Hij is geboren op 17 maart 1868 in Borne.
  • Hij is overleden op 16 februari 1927 in Delft, hij was toen 58 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Stadsarchief Delft Collectiegebied: Zuid-Holland Archief: 0015 Registratienummer: 00645 Aktenummer: 107 Registratiedatum: 1927 Akteplaats: Delft
    Overledene: Johannes ter Keurs Geboorteplaats: Borne
    Vader: Johannes ter Keurs Moeder: Everdina Louisa Elizabeth Ranneft
    Partner: Dina Smeenk
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 16-02-1927 Gebeurtenisplaats: Delft
  • Een kind van Johannes ter Keurs en Everdina Louisa Elizabeth Ranneft
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 januari 2019.

Gezin van Johannes ter Keurs

Hij is getrouwd met Dina Smeenk.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1895 te Zutphen, hij was toen 26 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem
Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 1756 Aktenummer: 10
Registratiedatum: 30-01-1895 Akteplaats: Zutphen
Bruidegom: Johannes ter Keurs Beroep: zonder beroep Leeftijd: 26
Bruid: Dina Smeenk Beroep: zonder beroep Leeftijd: 26
Vader van de bruidegom: Johannes ter Keurs Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruidegom: Everdina Louisa Elizabeth Ranneft Beroep: geen beroep vermeld
Vader van de bruid: Hendrik Willem Smeenk Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruid: Anneke Mulderij Beroep: zonder beroep
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 30-01-1895 Gebeurtenisplaats: Zutphen

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes ter Keurs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes ter Keurs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes ter Keurs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 maart 1868 lag rond de 8,2 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
  • De temperatuur op 30 januari 1895 lag rond de -7,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 16 februari 1927 lag tussen -1,9 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 1,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.

Over de familienaam Ter Keurs


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I40657.php : benaderd 2 maart 2026), "Johannes ter Keurs (1868-1927)".