Stamboom Peet » Derkje van Leusen

Persoonlijke gegevens Derkje van Leusen 


    Gezin van Derkje van Leusen

    Zij is getrouwd met Petrus Dikken.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Sara Magrita Dikken  1854-1920 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derkje van Leusen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Derkje van Leusen

    Derkje van Leusen



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Leusen


    De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I40583.php : benaderd 15 januari 2026), "Derkje van Leusen".