Stamboom Peet » Hendrik Adriaan Lankhorst (± 1870-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Adriaan Lankhorst 


Gezin van Hendrik Adriaan Lankhorst

Hij is getrouwd met Heiltje Visser.

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1893 te Voorst.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Ge
Bruidegom: Hendrik Adriaan Lankhorst Beroep: Landbouwer Leeftijd: 23
Bruid: Heiltje Visser Beroep: zonder beroep Leeftijd: 22
Vader van de bruidegom: Hendrik Jan Lankhorst Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruidegom: Lulofje Voorhorst Beroep: geen beroep vermeld
Vader van de bruid: Gerrit Visser: Beroep: Landbouwer
Moeder van de bruid: Helena Voorhorst Beroep: geen beroep vermeld
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 22-02-1893 Gebeurtenisplaats: Voorst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Adriaan Lankhorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Adriaan Lankhorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Adriaan Lankhorst

Aaltjen Voorhorst
± 1788-1835

Hendrik Adriaan Lankhorst
± 1870-????

1893

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 februari 1893 lag rond de 3,8 °C. Er was 6 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 73 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.

Over de familienaam Lankhorst


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I38291.php : benaderd 22 januari 2026), "Hendrik Adriaan Lankhorst (± 1870-????)".