Stamboom Peet » Maria Helena Gerrits (1892-1947)

Persoonlijke gegevens Maria Helena Gerrits 

  • Zij is geboren op 22 maart 1892 in Nijbroek (gem.Voorst).
  • Zij is overleden op 28 november 1947 in Voorst, zij was toen 55 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem
    Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 33175 Aktenummer: 151
    Registratiedatum: 01-12-1947 Akteplaats: Voorst
    Overledene: Maria Helena Gerrits Beroep: zonder beroep Leeftijd: 55 Jaar
    Vader: Hendrik Jan Gerrits Beroep: geen beroep vermeld
    Moeder: Gerharda Aleida Veldhoen Beroep: geen beroep vermeld
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 28-11-1947 Gebeurtenisplaats: Voorst
  • Een kind van Hendrik Jan Gerrits en Gerharda Aleida Veldhoen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 december 2018.

Gezin van Maria Helena Gerrits

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Helena Gerrits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Helena Gerrits

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Helena Gerrits

Arend Gerrits
1804-1892
Hugo Veldhoen
1810-1888

Maria Helena Gerrits
1892-1947


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1892 lag rond de 4,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
  • De temperatuur op 28 november 1947 lag tussen -0,1 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
    • 24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
    • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
    • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
    • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.

Over de familienaam Gerrits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gerrits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gerrits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gerrits (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I37827.php : benaderd 14 maart 2026), "Maria Helena Gerrits (1892-1947)".