Stamboom Peet » Lambert op de Wal (± 1670-????)

Persoonlijke gegevens Lambert op de Wal 

  • Hij is geboren rond 1670 in Eefde (Gorssel).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 augustus 2018.

Gezin van Lambert op de Wal


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambert op de Wal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lambert op de Wal

Lambert op de Wal
± 1670-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Op de Wal


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I37127.php : benaderd 27 januari 2026), "Lambert op de Wal (± 1670-????)".