Stamboom Peet » Willem Nijkamp (1894-1947)

Persoonlijke gegevens Willem Nijkamp 

  • Hij is geboren op 22 januari 1894 in Apeldoorn.
  • Hij is overleden op 24 januari 1947 in Apeldoorn, hij was toen 53 jaar oud.
    Overledene
    Willem Nijkamp
    Beroep
    magazijnbediende
    Geslacht
    Man
    Leeftijd
    53 Jaar
    Vader
    Bessel Nijkamp
    Beroep
    zonder beroep
    Moeder
    Hendrina Gosselink
    Beroep
    geen beroep vermeld
    Echtgenote
    Theresia Maria Cornelia Verhoeven
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    24-01-1947
    Gebeurtenisplaats
    Apeldoorn
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Gelders Archief
    Plaats instelling
    Arnhem
    Collectiegebied
    Gelderland
    Archief
    0207
    Registratienummer
    32317
    Aktenummer
    78
    Registratiedatum
    28-01-1947
    Akteplaats
    Apeldoorn
  • Een kind van Bessel Nijkamp en Hendrina Gosselink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 december 2017.

Gezin van Willem Nijkamp

Hij is getrouwd met Theresa Maria Cornelia Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1930 te Eindhoven, hij was toen 36 jaar oud.

Bruidegom
Willem Nijkamp
Geboorteplaats
Apeldoorn
Leeftijd
36
Bruid
Theresia Maria Cornelia Verhoeven
Geboorteplaats
Woensel
Leeftijd
27
Vader van de bruidegom
Bessel Nijkamp
Moeder van de bruidegom
Hendrina Gosselink
Vader van de bruid
Johannes Hubertus Verhoeven
Moeder van de bruid
Maria Elisabeth Toemen
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
04-07-1930
Gebeurtenisplaats
Eindhoven
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Brabants Historisch Informatie Centrum
Plaats instelling
's-Hertogenbosch
Collectiegebied
Noord-Brabant
Archief
550
Registratienummer
897
Aktenummer
538
Registratiedatum
04-07-1930
Akteplaats
Eindhoven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Nijkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Nijkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Nijkamp


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1894 lag rond de 6,5 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 4 juli 1930 lag tussen 14,5 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 10,8 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
  • De temperatuur op 24 januari 1947 lag tussen -8,0 °C en -2,2 °C en was gemiddeld -5,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
    • 21 februari » Edwin Land demonstreert de eerste instant fotocamera, de Polaroid Land Camera geheten.
    • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
    • 24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
    • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.

Over de familienaam Nijkamp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijkamp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijkamp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijkamp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I33468.php : benaderd 12 maart 2026), "Willem Nijkamp (1894-1947)".