Stamboom Peet » Elisabeth Jeths (1864-1894)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Jeths 

  • Zij is geboren op 1 december 1864 in Beekbergen (Apeldoorn).
  • Zij is overleden op 16 februari 1894 in Deventer, zij was toen 29 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 3167
    Aktenummer: 85 Registratiedatum: 17-02-1894 Akteplaats: Deventer
    Overledene: Elisabeth Jeths Geboorteplaats: Apeldoorn Leeftijd: 29
    Vader: Johannes Jeths Moeder: Gerritje Nijhof
    Partner: Evert Jan Lammers
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 16-02-1894 Gebeurtenisplaats: Deventer
    Opmerking: eerder echtgenote van Hendrik Leunck
  • Een kind van Johannes Jeths en Gerritje Nijhof
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2018.

Gezin van Elisabeth Jeths

(1) Zij is getrouwd met Hendrik Leunck.

Zij zijn getrouwd op 3 december 1887 te Apeldoorn, zij was toen 23 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem
Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 6587 Aktenummer: 133
Registratiedatum: 03-12-1887 Akteplaats: Apeldoorn
Bruidegom: Hendrik Leunck Beroep: koetsier Leeftijd: 28
Bruid: Elisabeth Jeths Beroep: dienstbode Leeftijd: 23
Vader van de bruidegom: Jan Leunck Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruidegom: Gerritje Dul Beroep: geen beroep vermeld
Vader van de bruid: Johannes Jeths Beroep: Landbouwer
Moeder van de bruid: Gerritje Nijhof Beroep: zonder beroep
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 03-12-1887 Gebeurtenisplaats: Apeldoorn

(2) Zij is getrouwd met Evert Jan Lammers.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1892 te Deventer, zij was toen 27 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 2724
Aktenummer: 165 Registratiedatum: 03-11-1892 Akteplaats: Deventer
Bruidegom: Evert Jan Lammers Beroep: Winkelbediende Geboorteplaats: Diepenveen
Leeftijd: 29
Bruid: Elisabeth Jeths Geboorteplaats: Apeldoorn Leeftijd: 27
Vader van de bruidegom: Gerrit Lammers
Moeder van de bruidegom: Tonia Aalpoel
Vader van de bruid: Johannes Jeths Beroep: Landbouwer
Moeder van de bruid: Gerritje Nijhof
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 03-11-1892 Gebeurtenisplaats: Deventer
Opmerking: weduwnaar van Hendrika Nijkamp; weduwe van Hendrik Leunck; bruid ook Bertha Jetz

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Jeths?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Jeths

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Jeths

Elisabeth Jeths
1864-1894

(1) 1887
(2) 1892

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1864 lag rond de 1,8 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 25 juni » In Den Haag wordt de eerste tramlijn in Nederland, een paardentram, geopend.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
  • De temperatuur op 3 november 1892 lag rond de 7,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
  • De temperatuur op 16 februari 1894 lag rond de 0,2 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan

Over de familienaam Jeths

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jeths.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jeths.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jeths (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I33360.php : benaderd 21 januari 2026), "Elisabeth Jeths (1864-1894)".