Stamboom Peet » Derkjen Zweers (1877-1930)

Persoonlijke gegevens Derkjen Zweers 

  • Zij is geboren op 7 januari 1877 in Laren (Gld).
  • Zij is overleden op 6 december 1930 in Harfsen, zij was toen 53 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem
    Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 8358 Aktenummer: 92 Registratiedatum: 08-12-1930 Akteplaats: Gorssel
    Overledene: Derkjen Zweers Beroep: zonder beroep Leeftijd; 53 Jaar
    Vader: Jan Zweers Beroep: geen beroep vermeld
    Moeder: Berendina Aijtink Beroep: zonder beroep
    Partner: Johan Nijkamp
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 06-12-1930 Gebeurtenisplaats: Harfsen (Lochem)
  • Een kind van Jan Zweers en Berendina Aijtink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 oktober 2020.

Gezin van Derkjen Zweers

Zij is getrouwd met Johan Nijkamp.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1898 te Gorssel, zij was toen 21 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 4619 Aktenummer: 25 Registratiedatum: 14-05-1898 Akteplaats: Gorssel
Bruidegom: Johan Nijkamp Beroep: Landbouwer Leeftijd: 24
Bruid: Derkjen Zweers Beroep: Dienstmeid Leeftijd: 21
Vader van de bruidegom: Jan Nijkamp Beroep: Landbouwer
Moeder van de bruidegom: Johanna Zomer Beroep: zonder beroep
Vader van de bruid: Jan Zweers Beroep: Landbouwer
Moeder van de bruid: Berendina Aijtink Beroep: zonder beroep
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 14-05-1898 Gebeurtenisplaats: Gorssel

Kind(eren):

  1. Johanna Nijkamp  1899-????
  2. Jan Nijkamp  1902-1972
  3. Janna Nijkamp  1908-
  4. Derkjen Nijkamp  1909-1945
  5. Johan Nijkamp  1914-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derkjen Zweers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Derkjen Zweers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Derkjen Zweers

Zweer Zweers
1809-1870
Jan Aijtink
1811-1899
Jan Zweers
1846-1905

Derkjen Zweers
1877-1930

1898

Johan Nijkamp
1874-1940

Jan Nijkamp
1902-1972
Janna Nijkamp
1908-????
Johan Nijkamp
1914-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 januari 1877 lag rond de 10,1 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 21 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
  • De temperatuur op 14 mei 1898 lag rond de 10,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 6 december 1930 lag tussen -1,4 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.

Over de familienaam Zweers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zweers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zweers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zweers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I32018.php : benaderd 13 januari 2026), "Derkjen Zweers (1877-1930)".