Stamboom Peet » Berend Jan Bokhorst (1879-1943)

Persoonlijke gegevens Berend Jan Bokhorst 

  • Hij is geboren op 3 april 1879 in Gorssel.
  • Hij is overleden op 24 maart 1943 in Velp (gem. Rheden), hij was toen 63 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 33076 Aktenummer: 78 Registratiedatum: 25-03-1943 Akteplaats: Velp (Rheden)
    Overledene: Berend Jan Bokhorst Beroep: zonder beroep Leeftijd: 63 Jaar
    Vader: Berend Jan Bokhorst Beroep: geen beroep vermeld
    Moeder: Garritjen Draaijer Beroep: geen beroep vermeld
    Partner: Tonia Makkink
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 24-03-1943 Gebeurtenisplaats: Velp (Rheden)
  • Een kind van Berend Jan Bokhorst en Garritjen Draaijer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 maart 2019.

Gezin van Berend Jan Bokhorst

Hij is getrouwd met Tonia Makkink.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1917 te Zutphen, hij was toen 37 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland
Archief: 0207 Registratienummer: 9155 Aktenummer: 7 Registratiedatum: 19-01-1917 Akteplaats: Zutphen
Bruidegom: Berend Jan Bokhorst Beroep: tuinman Leeftijd: 37
Bruid: Tonia Makkink Beroep: zonder beroep Leeftijd: 31
Vader van de bruidegom: Berend Jan Bokhorst Beroep: Landbouwer
Moeder van de bruidegom: Garritjen Draaijer Beroep: zonder beroep
Vader van de bruid: Lambertus Makkink Beroep: geen beroep vermeld
Moeder van de bruid: Jacoba Hermina Eggink Beroep: geen beroep vermeld
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: 19-01-1917 Gebeurtenisplaats: Zutphen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend Jan Bokhorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berend Jan Bokhorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berend Jan Bokhorst

Berend Jan Bokhorst
1879-1943

1917

Tonia Makkink
1885-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 april 1879 lag rond de 3,7 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
    • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
    • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
    • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
    • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
  • De temperatuur op 19 januari 1917 lag tussen -3,9 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -1,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
  • De temperatuur op 24 maart 1943 lag tussen 0,8 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
    • 24 maart » Vrijwel alle Nederlandse artsen maken het woordje 'arts' op hun naamborden onleesbaar om geen lid te hoeven worden van de door de Duitsers ingestelde 'Artsenkamer'.
    • 10 juni » László Bíró vraagt octrooi aan op de balpen.
    • 17 juli » De geallieerde bombardementen op Amsterdam-Noord. Ze waren gericht op de Fokker vliegtuigfabrieken in Amsterdam-Noord. Geen enkele bom raakte de fabriek, wel de huizen in de omgeving.
    • 14 september » Ontmoeting tussen Hitler en Mussolini in Rastenburg.
    • 13 december » De geallieerden bombarderen Schiphol in zijn geheel plat, waardoor de luchthaven voor de rest van de oorlog wordt uitgeschakeld

Over de familienaam Bokhorst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bokhorst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bokhorst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bokhorst (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I2610.php : benaderd 20 januari 2026), "Berend Jan Bokhorst (1879-1943)".