Stamboom Peet » Johanna Harmina Stoevenbelt

Persoonlijke gegevens Johanna Harmina Stoevenbelt 


    Gezin van Johanna Harmina Stoevenbelt

    Zij is getrouwd met Gerrit Derk van den Berg.

    Zij zijn getrouwd op 25 januari 1883 te Deventer.

    Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel
    Archief: 0123 Registratienummer: 2720 Aktenummer: 12 Registratiedatum: 25 januari 1883 Akteplaats: Deventer
    Bruidegom: Gerrit Derk van den Berg Geboorteplaats: Terwolde (Voorst) Leeftijd: 21 Beroep: fabriekarbeider
    Vader bruidegom: Marten van den Berg Moeder bruidegom: Reintje Kers
    Bruid: Johanna Harmina Stoevenbelt Geboorteplaats: Deventer Leeftijd: 19
    Vader bruid: Jan Stoevenbelt Beroep: nachtwacht
    Moeder bruid: Jenneken Nijland
    Gebeurtenis: Huwelijk Datum: donderdag 25 januari 1883 Gebeurtenisplaats: Deventer

    Kind(eren):

    1. Jansje van den Berg  1886-1960 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Harmina Stoevenbelt?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Harmina Stoevenbelt

    Johanna Harmina Stoevenbelt

    1883

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1883 lag rond de -3,5 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
      • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
      • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.

    Over de familienaam Stoevenbelt


    De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I25017.php : benaderd 14 januari 2026), "Johanna Harmina Stoevenbelt".