Stamboom Peet » Hendrik Jan Schutte (1894-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Jan Schutte 


Gezin van Hendrik Jan Schutte

Hij is getrouwd met Jenneken Beunk.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1917 te Bathmen, hij was toen 23 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel Archief: 0123 Registratienummer: 00940 Aktenummer: 12 Registratiedatum: 19 mei 1917 Akteplaats: Bathmen
Bruidegom: Hendrik Jan Schutte Geboorteplaats: Bathmen Leeftijd: 22 Beroep: Landbouwer
Vader bruidegom: Hermannus Schutte Beroep: Landbouwer
Moeder bruidegom: Willemina Roeterdink
Bruid: Jenneken Beunk Geboorteplaats: Diepenveen Leeftijd: 23
Vader bruid: Hermannus Beunk Beroep: Landbouwer
Moeder bruid: Johanna Rietman
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: zaterdag 19 mei 1917 Gebeurtenisplaats: Bathmen

Kind(eren):

  1. Hendrika Schutte  1926-2014

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jan Schutte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Jan Schutte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jan Schutte

Hein Schutte
1833-1901

Hendrik Jan Schutte
1894-????

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1917 lag tussen 11,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.

Over de familienaam Schutte

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schutte.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schutte.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schutte (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I23636.php : benaderd 2 maart 2026), "Hendrik Jan Schutte (1894-????)".