Stamboom Peet » Gerrit Jan Schutte (1884-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan Schutte 


Gezin van Gerrit Jan Schutte

Hij is getrouwd met Janna Sluiter.

Zij zijn getrouwd op 9 maart 1907 te Gorssel, hij was toen 22 jaar oud.

Gerrit Jan trouwt met zijn tante Janna. Ze gaan eerst wonen op huisnummer H70 en verhuizen in 1908 naar huisnummer 93a. Ze wonen bij de ouders van Gerrit Jan.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland
Archief: 0207 Registratienummer: 8350 Aktenummer: 5 Registratiedatum: 9 maart 1907 Akteplaats: Gorssel
Bruidegom: Gerrit Jan Schutte Geslacht: Man Leeftijd: 22 Beroep: Landbouwer
Vader bruidegom: Gerrit Jan Schutte Beroep: Landbouwer
Moeder bruidegom: Gerritjen Sluiter Beroep: zonder beroep
Bruid: Janna Sluiter Leeftijd: 46 Beroep: zonder beroep
Vader bruid: Jan Sluiter Beroep: geen beroep vermeld
Moeder bruid: Janna Rosman Beroep: geen beroep vermeld
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: zaterdag 9 maart 1907 Gebeurtenisplaats: Gorssel

Opmerking: Wd. Jan Rietman; Ds.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan Schutte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jan Schutte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan Schutte

Janna Nijkamp
1818-1907
Jan Sluiter
1823-1883
Janna Rosman
1824-1895

Gerrit Jan Schutte
1884-????

1907

Janna Sluiter
1861-1931


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 september 1884 lag rond de 12,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 9 maart 1907 lag tussen -0,7 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.

Over de familienaam Schutte

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schutte.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schutte.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schutte (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I23623.php : benaderd 23 januari 2026), "Gerrit Jan Schutte (1884-????)".