Stamboom Peet » Tonia van Beusekom (1836-1912)

Persoonlijke gegevens Tonia van Beusekom 

  • Zij is geboren op 31 augustus 1836 in Scherpenzeel.
  • Zij is overleden op 25 februari 1912 in Soest, zij was toen 75 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Archief Eemland Plaats instelling: Amersfoort Collectiegebied: Utrecht
    Aktenummer: 18 Registratiedatum: 25 februari 1912 Akteplaats: Soest Boek: Overlijdensregister - Soest - 1912
    Overledene: Tonia van Beuzekom Leeftijd: 75
    Vader: Gerrit van Beuzekom Moeder: Maria van Omme
    Relatie: Pieter van de Haar
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: zondag 25 februari 1912 Gebeurtenisplaats: Soest
  • Een kind van Gerrit van Beusekom en Maria van Omme
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 februari 2017.

Gezin van Tonia van Beusekom

(1) Zij is getrouwd met Willem Ketelaar.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1862 te Breukelen-Nijenrode, zij was toen 25 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk Archieflocatie Het Utrechts Archief Algemeen Toegangnr: 481 Inventarisnr: 816
Gemeente: Breukelen-Nijenrode Soort akte: Huwelijksakte Aktenummer: 10 Datum: 24-07-1862
Bruidegom Willem Ketelaar Leeftijd: 30 Geboorteplaats: Breukelen-Nijenrode
Bruid Tonia van Beusekom Leeftijd: 25 Geboorteplaats: Scherpenzeel
Vader bruidegom Hendrik Ketelaar Moeder bruidegom Johanna Wilhelmina van Harlingen
Vader bruid Gerrit van Beusekom Moeder bruid Maria van Omme

(2) Zij is getrouwd met Pieter van de Haar.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1900 te Zwolle, zij was toen 63 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel
Archief: 0123 Registratienummer: 14576 Aktenummer: 32 Registratiedatum: 3 april 1900 Akteplaats: Zwolle
Bruidegom: Pieter van de Haar Geboorteplaats: Odijk Leeftijd: 53 Beroep: spoorwegbeambte
Bruid: Tonia van Beuzekom Geboorteplaats: Scherpenzeel Leeftijd: 63
Vader van de bruidegom: Hendrik van de Haar Moeder van de bruidegom: Geurtje Breeschoten
Vader van de bruid: Gerrit van Beuzekom Moeder van de bruid: Maria van Omme
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: dinsdag 3 april 1900 Gebeurtenisplaats: Zwolle
Opmerking: weduwe van Willem Ketelaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tonia van Beusekom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tonia van Beusekom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tonia van Beusekom

Tonia van Beusekom
1836-1912

(1) 1862
(2) 1900

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 augustus 1836 lag rond de 16,0 °C. Er was 352 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: helder. Bijzondere weersverschijnselen: . Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1836: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Slag om de Alamo: Het Mexicaanse leger behaalt een pyrrusoverwinning op de Texanen onder bevel van de kolonisten Davy Crockett en Jim Bowie.
    • 24 februari » Samuel Colt krijgt een octrooi voor de Colt revolver.
    • 5 maart » Samuel Colt maakt de eerste revolver voor massaproductie (.34-kaliber).
    • 21 april » De Republiek Texas boekt een overwinning op Mexico in de Slag bij San Jacinto. Antonio López de Santa Anna wordt gevangengenomen.
    • 1 juni » Charles Darwin komt aan in Kaapstad.
    • 15 juni » Arkansas wordt de 25ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
  • De temperatuur op 3 april 1900 lag rond de -0,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
  • De temperatuur op 25 februari 1912 lag tussen -0,9 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
    • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.

Over de familienaam Van Beusekom


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I1952.php : benaderd 6 maart 2026), "Tonia van Beusekom (1836-1912)".