Stamboom Peet » Everdina Harmina Nijkamp (1871-1951)

Persoonlijke gegevens Everdina Harmina Nijkamp 

  • Zij is geboren op 1 november 1871 in Harfsen.
  • Zij is overleden op 15 maart 1951 in Ampsen (Laren), zij was toen 79 jaar oud.
    Overledene: Everdina Harmina Nijkamp Beroep: zonder beroep Leeftijd: 79
    Vader: Jan Nijkamp Moeder: Johanna Zomer
    (ex-)partner: Johan Ilbrink
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: 15-03-1951 Gebeurtenisplaats: Laren
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207A Registratienummer: 17322 Aktenummer: 22 Registratiedatum: 16-03-1951 Akteplaats: Laren
  • Een kind van Jan Nijkamp en Johanna Somer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 oktober 2020.

Gezin van Everdina Harmina Nijkamp

Zij is getrouwd met Johan Ilbrink.

Zij zijn getrouwd op 13 november 1897 te Gorssel, zij was toen 26 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Gelders Archief Plaats instelling: Arnhem Collectiegebied: Gelderland Archief: 0207 Registratienummer: 4619 Aktenummer: 27 Registratiedatum: 13 november 1897 Akteplaats: Gorssel
Bruidegom: Johan Ilbrink Leeftijd: 31 Beroep: dienstknecht
Vader bruidegom: Jacob Ilbrink Beroep: Landbouwer
Moeder bruidegom: Jantje Pelgrum Beroep: geen beroep vermeld
Bruid: Everdina Harmina Nijkamp Leeftijd: 26 Beroep: zonder beroep
Vader bruid: Jan Nijkamp Beroep: Landbouwer
Moeder bruid: Johanna Zomer Beroep: zonder beroep
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: zaterdag 13 november 1897 Gebeurtenisplaats: Gorssel

Kind(eren):

  1. Jacob Ilbrink  1898-1989
  2. Johanna Ilbrink  1899-????
  3. Jantjen Ilbrink  1900- 
  4. Jan Ilbrink  1906-1906
  5. Janna Ilbrink  1908-1914
  6. Johan Ilbrink  1911-1911

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everdina Harmina Nijkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Everdina Harmina Nijkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Everdina Harmina Nijkamp

Derk Somer
1798-1867
Jan Nijkamp
1839-1927
Johanna Somer
1833-1901

Everdina Harmina Nijkamp
1871-1951

1897

Johan Ilbrink
1866-1939

Jacob Ilbrink
1898-1989
Jan Ilbrink
1906-1906
Janna Ilbrink
1908-1914
Johan Ilbrink
1911-1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1871 lag rond de 7,9 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 13 november 1897 lag rond de 10,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 15 maart 1951 lag tussen 2,3 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
    • 11 januari » Oprichting van de Rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Zuid-Afrika met vier aartsbisdommen en zestien bisdommen. Tot de kerkprovincies behoren ook Basutoland en Swaziland met elk een bisdom.
    • 9 februari » Bij een oliebrand in de Koningin Wilhelminahaven te Vlaardingen vindt het zwaarste brandweerongeluk uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Vijf brandweerlieden komen om en een brandweerman raakt zwaargewond.
    • 17 juli » Wim van Est rijdt als eerste Nederlander in de Gele Trui na de 12e etappe in de Tour de France.
    • 8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.
    • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.

Over de familienaam Nijkamp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijkamp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijkamp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijkamp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I18372.php : benaderd 7 januari 2026), "Everdina Harmina Nijkamp (1871-1951)".