Stamboom Peet » Christina Johanna Nieuwenhuis (1877-1959)

Persoonlijke gegevens Christina Johanna Nieuwenhuis 

  • Zij is geboren in het jaar 1877 in Diepenveen.
  • Zij is overleden op 27 februari 1959 in Deventer, zij was toen 82 jaar oud.
    Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel
    Archief: 0123.1 Registratienummer: 18484 Aktenummer: 125 Registratiedatum: 28 februari 1959 Akteplaats: Deventer
    Overledene: Christina Johanna Nieuwenhuis Geboorteplaats: Diepenveen Leeftijd: 82
    Relatie: Jan Nieuwenhuis Relatiesoort: Partner
    Vader: Herman Nieuwenhuis Moeder: Hermina ten Voorde
    Gebeurtenis: Overlijden Datum: vrijdag 27 februari 1959 Gebeurtenisplaats: Deventer
  • Een kind van Harmen Nieuwenhuis en Hermina ten Voorde
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2018.

Gezin van Christina Johanna Nieuwenhuis

Zij is getrouwd met Jan Nieuwenhuis.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1906 te Diepenveen, zij was toen 29 jaar oud.

Documenttype: BS Huwelijk Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel Plaats instelling: Zwolle Collectiegebied: Overijssel
Archief: 0123 Registratienummer: 03450 Aktenummer: 13 Registratiedatum: 2 mei 1906 Akteplaats: Diepenveen
Bruidegom: Jan Nieuwenhuis Geboorteplaats: Olst Leeftijd: 31 Beroep: Landbouwer
Vader bruidegom: Hermen Nieuwenhuis Moeder bruidegom: Hendrika te Velde
Bruid: Christina Johanna Nieuwenhuis Geboorteplaats: Diepenveen Leeftijd: 29
Vader bruid: Harmen Nieuwenhuis Beroep: Landbouwer
Moeder bruid: Hermina ten Voorde
Gebeurtenis: Huwelijk Datum: woensdag 2 mei 1906 Gebeurtenisplaats: Diepenveen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Johanna Nieuwenhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Johanna Nieuwenhuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Johanna Nieuwenhuis

Christina Johanna Nieuwenhuis
1877-1959

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1906 lag tussen -1,9 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 10,7 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 27 februari 1959 lag tussen 2,6 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (66%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De 14e dalai lama, Tenzin Gyatso, steekt de grens over naar India en krijgt daar politiek asiel.
    • 19 april » In de Tsjechische stad Ostrava wordt voetbalstadion Bazaly officieel in gebruik genomen.
    • 12 september » Lancering van de Russische Loena 2.
    • 21 oktober » Het Solomon R. Guggenheim Museum in New York opent voor het publiek. Het werd ontworpen door Frank Lloyd Wright.
    • 22 november » Wim Kras maakt voor FC Volendam zijn debuut in een thuiswedstrijd tegen Ajax. Met 15 jaar en 290 dagen is hij de jongste speler in de Eredivisie ooit.
    • 16 december » België belooft Belgisch-Congo de onafhankelijkheid.

Over de familienaam Nieuwenhuis


De publicatie Stamboom Peet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Peet, "Stamboom Peet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peet/I18044.php : benaderd 17 januari 2026), "Christina Johanna Nieuwenhuis (1877-1959)".