Stamboom Patty » Jeanne M. de la Rambelje (1917-1992)

Persoonlijke gegevens Jeanne M. de la Rambelje 

  • Zij is geboren in het jaar 1917 in Nederlands Indië.
  • Zij is overleden op 29 december 1992 in Sunnyvale, Californië, VN, zij was toen 75 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 november 2012.

Gezin van Jeanne M. de la Rambelje

Zij is getrouwd met Louis Frits (Baas) Kloeth (geboren Patty).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeanne M. de la Rambelje?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 december 1992 lag tussen -7,5 °C en 1,9 °C en was gemiddeld -3,2 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Frankrijk stuurt enkele honderden militairen extra naar Tsjaad in verband met de oplaaiende strijd in het Afrikaanse land.
    • 14 januari » De eerste ICSI-baby wordt geboren.
    • 7 februari » Ondertekening van het Verdrag van Maastricht betreffende de Europese Unie.
    • 29 mei » Voetbalclub Borac Banja Luka uit Bosnië wint de laatste editie van de Mitropacup door BVSC Boedapest (Hongarije) na strafschoppen (5-3) te verslaan.
    • 31 mei » Heiligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans jezuïet.
    • 10 november » Gewapende VN-eenheden weten na twee maanden de controle over de luchthaven van de Somalische hoofdstad Mogadishu in handen te krijgen, hetgeen de VN in staat stelt het aantal hulpvluchten op het door honger en burgeroorlog verwoeste Somalië uit te breiden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De la Rambelje


De publicatie Stamboom Patty is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Conny Wetters-Patty, "Stamboom Patty", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-patty/I168.php : benaderd 11 januari 2026), "Jeanne M. de la Rambelje (1917-1992)".