Stamboom Pas en Meyer » Hendricus HOFSTEDE (1907-1907)

Persoonlijke gegevens Hendricus HOFSTEDE 


Gezin van Hendricus HOFSTEDE

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendricus HOFSTEDE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendricus HOFSTEDE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendricus HOFSTEDE


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 februari 1907 lag tussen -2,2 °C en 1,4 °C en was gemiddeld 0,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 30 juni 1907 lag tussen 6,6 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1902 » Walter Brattain, Amerikaans natuurkunde en Nobelprijswinnaar († 1987)
    • 1903 » Matthias Sindelar, Oostenrijks voetballer († 1939)
    • 1905 » William Henry Chick Webb, Amerikaanse Jazz Drummer en Bandleider († 1939)
    • 1906 » Erik Rhodes, Amerikaans acteur († 1990)
    • 1906 » Walraven van Hall, Nederlands bankier, verzetsstrijder († 1945)
    • 1910 » Dominique Pire, Belgisch dominicaans pater en Nobelprijswinnaar († 1969)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HOFSTEDE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HOFSTEDE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HOFSTEDE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HOFSTEDE (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I753.php : benaderd 11 maart 2026), "Hendricus HOFSTEDE (1907-1907)".