Stamboom Pas en Meyer » Johanna Magdalena HELM,VAN DER (1894-1990)

Persoonlijke gegevens Johanna Magdalena HELM,VAN DER 


Gezin van Johanna Magdalena HELM,VAN DER

Zij is getrouwd met Cornelis Jacobus RUIGROK.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1924, zij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Magdalena HELM,VAN DER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Magdalena HELM,VAN DER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Magdalena HELM,VAN DER

Johanna Magdalena HELM,VAN DER
1894-1990

1924

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 mei 1894 lag rond de 12,8 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • De temperatuur op 17 november 1990 lag tussen 6,8 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 14,0 mm neerslag gedurende 11,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Het gekraakte Wolters-Noordhoff Complex (WNC) in Groningen wordt door een grote politiemacht ontruimd.
      • 2 juli » 1426 pelgrims komen om in een voetgangerstunnel tijdens de hadj in Mekka.
      • 25 juli » Saddam Hoessein, de Iraakse president, verklaart aan de Egyptische president Moebarak dat hij niet van plan is Koeweit binnen te vallen.
      • 1 oktober » Start van de eerste Nederlandse soapserie Goede tijden, slechte tijden.
      • 29 november » De Veiligheidsraad neemt Resolutie 678 aan, die militaire acties in Irak goedkeurt tenzij de Iraakse troepen Koeweit op 15 januari 1991 hebben verlaten, en op diezelfde datum alle buitenlandse gijzelaars zijn vrijgelaten.
      • 29 december » In Argentinië stelt president Carlos Menem de militaire juntaleiders van de periode 1976-83, de ex-generaals Jorge Videla en Roberto Viola, weer op vrije voeten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1883 » Henk Sneevliet ("Maring"), Nederlands politicus en verzetsstrijder († 1942)
    • 1896 » Charles Pahud de Mortanges, Nederlands ruiter en meervoudig olympisch kampioen († 1971)
    • 1897 » Frank Wise, 16 premier van West-Australië († 1986)
    • 1900 » Karl Wolff, Duits SS-Obergruppenführer († 1984)
    • 1901 » Witold Pilecki, Pools beroepsmilitair en verzetsman († 1948)
    • 1904 » Jo Kluin, Nederlands voetballer († 1977)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HELM,VAN DER


    De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I6865.php : benaderd 17 januari 2026), "Johanna Magdalena HELM,VAN DER (1894-1990)".