Stamboom Pas en Meyer » Deborah Adriana WINDEN,VAN (1889-????)

Persoonlijke gegevens Deborah Adriana WINDEN,VAN 


Gezin van Deborah Adriana WINDEN,VAN

Zij is getrouwd met Simon Cornelis HELM,VAN DER.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1915 te Pijnacker, ZH, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Deborah Adriana WINDEN,VAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Deborah Adriana WINDEN,VAN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 april 1889 lag rond de 4,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
      • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 20 april 1915 lag tussen 3,3 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam WINDEN,VAN


    De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I6579.php : benaderd 3 maart 2026), "Deborah Adriana WINDEN,VAN (1889-????)".