Stamboom Pas en Meyer » Johannes Adrianus LIPMAN (1891-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Adrianus LIPMAN 


Gezin van Johannes Adrianus LIPMAN

Hij is getrouwd met Anthonia Theodora HELM,VAN DER.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1921 te Pijnacker, ZH, hij was toen 30 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Adrianus LIPMAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Adrianus LIPMAN

Johannes Adrianus LIPMAN
1891-????

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huw.akte 1921 nr 14

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 mei 1921 lag tussen -2,6 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.

    Over de familienaam LIPMAN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LIPMAN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LIPMAN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LIPMAN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I6228.php : benaderd 5 februari 2026), "Johannes Adrianus LIPMAN (1891-????)".