Stamboom Pas en Meyer » Elisabeth NEUIJ (1909-1966)

Persoonlijke gegevens Elisabeth NEUIJ 


Gezin van Elisabeth NEUIJ

Zij is getrouwd met Johannes GEELEN,VAN.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1933 te Nijmegen, GLD, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth NEUIJ?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth NEUIJ

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth NEUIJ

Andreas NEUIJ
1842-1918

Elisabeth NEUIJ
1909-1966

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktenummer 1519 Registratiedatum 25-11-1909
      Aktenummer 1519 Registratiedatum 25-11-1909
      Akteplaats Nijmegen
    2. Aktenummer 395 Registratiedatum 14-09-1933
      Aktenummer 395 Registratiedatum 14-09-1933
      Akteplaats Nijmegen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 november 1909 lag tussen -0,3 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
      • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
      • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    • De temperatuur op 14 september 1933 lag tussen 7,8 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 11,7 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
      • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
      • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
      • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
      • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • De temperatuur op 17 december 1966 lag tussen 2,4 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 10 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Lota Schwager na een fusie tussen Minas Lota en Federico Schwager.
      • 12 augustus » De vulkaan Awu barst uit en blijft actief tot oktober 1966; bij de uitbarsting komen 39 mensen om het leven.
      • 3 september » Eerste uitzending van de televisieserie Ja zuster, nee zuster.
      • 30 september » Het Britse protectoraat Beetsjoeanaland wordt onafhankelijk onder de naam Republiek Botswana.
      • 30 november » Barbados wordt onafhankelijk.
      • 7 december » Ajax speelt in de mist tegen Liverpool, en wint met 5-1.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam NEUIJ

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam NEUIJ.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over NEUIJ.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam NEUIJ (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I558.php : benaderd 13 januari 2026), "Elisabeth NEUIJ (1909-1966)".