Stamboom Pas en Meyer » Adrianus (Arie) Johannes WINDEN,VAN (1898-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus (Arie) Johannes WINDEN,VAN 


Gezin van Adrianus (Arie) Johannes WINDEN,VAN

Hij is getrouwd met Catharina (Cato) Adriana ARKESTEIJN.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1929 te Schipluiden, ZH, hij was toen 31 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. N.N. WINDEN,VAN  1941-1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus (Arie) Johannes WINDEN,VAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer 14 Registratiedatum 28-03-1898
    Aktenummer 14 Registratiedatum 28-03-1898
    Akteplaats Schipluiden
    Aktesoort Geboorteakte
  2. Bron BS huwelijken Inventarisnummer 698.1031 Nummer 20 Datum 12/11/1929 Plaats Schipluiden
    Bron BS huwelijken Inventarisnummer 698.1031 Nummer 20 Datum 12/11/1929 Plaats Schipluiden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1898 lag rond de 3,8 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 12 november 1929 lag tussen 2,8 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 13,7 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1888 » Bouke Benenga, Nederlands zwemmer en waterpoloër († 1968)
  • 1892 » Ferde Grofé, Amerikaans componist en arrangeur († 1972)
  • 1899 » Gloria Swanson, Amerikaans actrice († 1983)
  • 1901 » Carl Barks, Amerikaans tekenfilmtekenaar († 2000)
  • 1902 » Jos Wijnant, oudste man van Nederland († 2010)
  • 1906 » Cecil Purdy, Australisch schaker († 1979)

Over de familienaam WINDEN,VAN


De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I2723.php : benaderd 29 januari 2026), "Adrianus (Arie) Johannes WINDEN,VAN (1898-????)".