Stamboom Pas en Meyer » Thonis (Teunis) Hendricksen KOLFSCHOTEN,VAN (1651-????)

Persoonlijke gegevens Thonis (Teunis) Hendricksen KOLFSCHOTEN,VAN 

  • Hij is geboren op 17 augustus 1651.
  • Hij is gedoopt op 17 augustus 1651 in Scherpenzeel, Utrecht, Nederland.
  • Hij is overleden.
  • Hij is begraven.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 maart 2023.

Gezin van Thonis (Teunis) Hendricksen KOLFSCHOTEN,VAN

Hij is getrouwd met Jantje Geurtsen LANGELAAR,VAN.

Zij zijn getrouwd op 14 JUL1681 te Scherpenzeel, Utrecht, Nederland.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thonis (Teunis) Hendricksen KOLFSCHOTEN,VAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Thonis (Teunis) Hendricksen KOLFSCHOTEN,VAN

Thonis (Teunis) Hendricksen KOLFSCHOTEN,VAN
1651-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam KOLFSCHOTEN,VAN


De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I22041.php : benaderd 7 februari 2026), "Thonis (Teunis) Hendricksen KOLFSCHOTEN,VAN (1651-????)".