Stamboom Pas en Meyer » Adriana (Sjaan) Petronella LEEUWEN,VAN (1912-2005)

Persoonlijke gegevens Adriana (Sjaan) Petronella LEEUWEN,VAN 


Gezin van Adriana (Sjaan) Petronella LEEUWEN,VAN

Zij is getrouwd met Cornelis (Kees) Adrianus Marie MEYER.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1936 te Schipluiden, ZH, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Ze zijn in de kerk getrouwd op 29 januari 1936 te Delft, ZH (RK), zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Gerardus (Ge) MEYER  1941-2010 
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana (Sjaan) Petronella LEEUWEN,VAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana (Sjaan) Petronella LEEUWEN,VAN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer 117 Registratiedatum 1912
    Aktenummer 117 Registratiedatum 1912
    Akteplaats Rijswijk
  2. huw.akte Schipluiden 1836 nr.1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 september 1912 lag tussen 5,3 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
    • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
  • De temperatuur op 29 januari 1936 lag tussen 5,6 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 7,5 mm neerslag gedurende 6,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
    • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
    • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
  • De temperatuur op 4 februari 2005 lag tussen 2,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 23 januari » In Oekraïne wordt Viktor Joesjtsjenko beëdigd als president.
    • 30 januari » Sven Nys wordt wereldkampioen veldrijden in het Duitse St. Wendel.
    • 22 februari » KoRn gitarist Brian 'Head' Welch stapt uit de band.
    • 23 maart » In Nederland treedt D66-minister Thom de Graaf van Bestuurlijke Vernieuwing af, nadat in de Nacht van Van Thijn de gekozen burgemeester door de Eerste Kamer is getorpedeerd.
    • 16 juni » Oprichting van de Sloveense voetbalclub Nogometno Društvo Mura 05, kortweg ND Mura 05, de erfopvolger van het failliete NK Mura.
    • 6 juli » De Olympische Spelen van 2012 worden toegewezen aan Londen.
  • De temperatuur op 10 februari 2005 lag tussen 5,3 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 19,6 mm neerslag gedurende 14,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 23 januari » In Oekraïne wordt Viktor Joesjtsjenko beëdigd als president.
    • 1 juli » De Duitse kanselier Schröder verliest (opzettelijk) het vertrouwen van de bondsdag en wil zo nieuwe verkiezingen provoceren.
    • 3 juli » Roger Federer wint voor de derde keer op rij het toernooi van Wimbledon.
    • 19 augustus » Pierre Nkurunziza wordt aangewezen als de nieuwe president van Burundi.
    • 31 oktober » Opening Schiedam-Vlaardingenlijn. Vlaardingen wordt aangesloten op het Rotterdamse tramnet.
    • 2 november » In Thailand wordt de Amsterdamse crimineel John Mieremet vermoord, en in Amsterdam vastgoedhandelaar Kees Houtman.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2003 » George Pauli (80), Nederlands militair officier en intendant van de koninklijke paleizen
  • 2005 » Ossie Davis (87), Amerikaans acteur, tekstschrijver en activist
  • 2006 » Betty Friedan (85), Amerikaans feministe, schrijfster en activiste
  • 2006 » Friedrich Engel (97), Duits SS-officier
  • 2007 » Barbara McNair (79), Amerikaans zangeres en actrice
  • 2007 » Ilja Kormiltsev (47), Russisch dichter, vertaler en uitgever

Over de familienaam LEEUWEN,VAN


De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I1619.php : benaderd 28 januari 2026), "Adriana (Sjaan) Petronella LEEUWEN,VAN (1912-2005)".