Stamboom Pas en Meyer » Gerrit Sijmonsz. BEAUMONT BIEMOND (± 1530-1596)

Persoonlijke gegevens Gerrit Sijmonsz. BEAUMONT BIEMOND 


Gezin van Gerrit Sijmonsz. BEAUMONT BIEMOND

Hij is getrouwd met Pietertje Willemsdr. BRASSER,DEN.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1559 te Delft, ZH.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Sijmonsz. BEAUMONT BIEMOND?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Sijmonsz. BEAUMONT BIEMOND

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Sijmonsz. BEAUMONT BIEMOND

Maria CORNELIUSDR
± 1510-????

Gerrit Sijmonsz. BEAUMONT BIEMOND
± 1530-1596

1559

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
    • In het jaar 1559: Bron: Wikipedia
      • 12 mei » Oprichting van het Aartsbisdom Mechelen en de bisdommen Gent, Ieper, Brugge, Antwerpen, Roermond en Bisdom 's-Hertogenbosch in de Zuidelijke Nederlanden.
      • 12 mei » Verheffing van het Bisdom Kamerijk tot Aartsbisdom Kamerijk en oprichting van de bisdommen Sint-Omaars en Namen.
      • 12 mei » Verheffing van het Bisdom Utrecht tot Aartsbisdom Utrecht en oprichting van de bisdommen Leeuwarden, Groningen, Deventer, Haarlem en Middelburg in de Noordelijke Nederlanden.
      • 4 oktober » Filips III van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoons Albrecht en Filips IV.
    • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1596: Bron: Wikipedia
      • 5 juni » Paus Clemens VIII creëert zestien nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse curieprelaat Camillo Borghese.
      • 20 juni » Johan Lodewijk I van Nassau-Idstein wordt opgevolgd door zijn zoon Johan Filips.
      • 3 augustus » De Duitse astronoom David Fabricius neemt lichtvariaties waar in de ster Mira.
      • 17 augustus » Christiaan IV van Denemarken wordt gekroond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BEAUMONT BIEMOND


    De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I16098.php : benaderd 31 januari 2026), "Gerrit Sijmonsz. BEAUMONT BIEMOND (± 1530-1596)".