Stamboom Pas en Meyer » Johannes Bernardus PAS (1900-1964)

Persoonlijke gegevens Johannes Bernardus PAS 


Gezin van Johannes Bernardus PAS

Hij is getrouwd met Theodora Wilhelmina Johanna HAAREN,VAN.

Zij zijn getrouwd op 9 juli 1929 te Elst, GLD, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bernardus PAS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Bernardus PAS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bernardus PAS


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archief 0207 Registratienummer 95 Aktenummer 622 Registratiedatum 04-05-1900 Akteplaats
      Archief 0207 Registratienummer 95 Aktenummer 622 Registratiedatum 04-05-1900 Akteplaats Arnhem

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1900 lag rond de 20,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 41%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
      • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
      • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
      • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
    • De temperatuur op 9 juli 1929 lag tussen 7,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
      • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
      • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
      • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    • De temperatuur op 3 april 1964 lag tussen 2,3 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
      • 5 januari » Ontmoeting tussen Paus Paulus VI en patriarch Athenagoras I van Constantinopel in Jeruzalem. Het is de eerste ontmoeting tussen de leiders van de rooms-katholieke en Orthodoxe Kerk sinds 1439.
      • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
      • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
      • 12 juni » Nelson Mandela wordt tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
      • 6 september » Jan Janssen wordt in Sallanches wereldkampioen wielrennen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1896 » Fons Aler, Nederlands topfunctionaris en militair († 1981)
    • 1896 » Helena van Griekenland, kroonprinses van Roemenië († 1982)
    • 1898 » Golda Meïr, Israëlisch diplomaat, politicus en premier († 1978)
    • 1902 » Alfred Kastler, Frans natuurkundige en Nobelprijswinnaar († 1984)
    • 1903 » Bing Crosby, Amerikaans zanger en acteur († 1977)
    • 1906 » Mary Astor, Amerikaans actrice († 1987)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam PAS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam PAS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over PAS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam PAS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I13758.php : benaderd 3 februari 2026), "Johannes Bernardus PAS (1900-1964)".