Stamboom Pas en Meyer » Reinerus KAELTJES (1667-????)

Persoonlijke gegevens Reinerus KAELTJES 


Gezin van Reinerus KAELTJES

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reinerus KAELTJES?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Reinerus KAELTJES


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. dRK Oud-Zevenaar 27-8-1667, testes Lucia Lieven, Gertrudis van F(argh?
      dRK Oud-Zevenaar 27-8-1667, testes Lucia Lieven, Gertrudis van F(argh?

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
      • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
      • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
      • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
      • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
      • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
      • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KAELTJES

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KAELTJES.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KAELTJES.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KAELTJES (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pas en Meyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pas, "Stamboom Pas en Meyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer/I13289.php : benaderd 1 februari 2026), "Reinerus KAELTJES (1667-????)".