De temperatuur op 22 december 1919 lag tussen 2,6 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
Trouwdag 18 juli 1945
De temperatuur op 18 juli 1945 lag tussen 11,4 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
24 februari » De Egyptisch premier Ahmed Maher Pasha wordt vermoord in het parlement.
12 maart » Fusillade van 30 politieke gevangenen op het Weteringplantsoen te Amsterdam.
16 maart » De Slag om Iwo Jima eindigt.
22 maart » In Caïro wordt de Arabische Liga opgericht.
7 april » Het Japanse marineschip de Yamato zinkt in een strijd tegen de US Navy.
27 november » België wordt lid van de Verenigde Naties.
Dag van overlijden 14 juli 2012
De temperatuur op 14 juli 2012 lag tussen 13,1 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
21 januari » 'Zeilmeisje' Laura Dekker rondt als jongste solozeiler ooit op de leeftijd van 16 jaar en vier maanden haar reis om de wereld af door te arriveren in de haven van het eiland Sint Maarten.
28 januari » De Wit-Russische Viktoryja Azarenka wint de Australian Open en haalt zo haar eerste grandslamtitel binnen. Ze verslaat in de finale de Russische Maria Sjarapova met 6-3, 6-0. Door haar zege wordt Azarenka tevens de nieuwe nummer 1 van de wereld.
31 maart » Rebellen van de MNLA bezetten de Malinese stad Gao.
20 juli » De Roemeense premier Victor Ponta heeft grote delen van zijn juridische proefschrift uit 2003 zonder bronvermelding overgenomen, aldus een ethische commissie van de Universiteit van Boekarest.
24 november » De Zuid-Afrikaanse politie schiet zeven mannen dood die betrokken waren bij een overval op een depot van een waardetransportbedrijf in Johannesburg.
19 december » Park Geun-hye wordt verkozen tot eerste vrouwelijke president van Zuid-Korea.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan Pals, "stamboom van Pals", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pals/I5012357.php : benaderd 31 januari 2026), "Paula de Haan (1919-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.