stamboom van Pals » Hubertus M Janvier (1906-1975)

Persoonlijke gegevens Hubertus M Janvier 

Bronnen 1, 2

Gezin van Hubertus M Janvier

Hij is getrouwd met Paula S Baars.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1936 te Bergen op Zoom,Noord-Brabant,Nederland, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertus M Janvier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubertus M Janvier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hubertus M Janvier

Hubertus M Janvier
1906-1975

1936

Paula S Baars
1910-1981


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte Deel: 194, Periode: 1906, Bergen op Zoom, archief 550, inventaris¬â‰ num¬â‰ mer 194, 12 februari 1906, Geboorteregister Bergen op Zoom 1906, aktenummer 52
    2. BS Huwelijk Archief van de gemeente Bergen op Zoom - burgerlijke stand, Bron: boek, Deel: 266, P..., Bergen op Zoom, archief boz - 0029, inventaris¬â‰ num¬â‰ mer 266, 6 juli 1936, Huwelijksregister 1936, aktenummer 100

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 februari 1906 lag tussen -3,0 °C en 2,5 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • De temperatuur op 6 juli 1936 lag tussen 9,8 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
      • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
      • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
      • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
    • De temperatuur op 7 april 1975 lag tussen -1,5 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 30 april » Capitulatie van Saigon, het einde van Zuid-Vietnam.
      • 15 mei » Voetbalclub FC Den Haag wint de KNVB beker-finale tegen FC Twente
      • 16 mei » De Japanse Junko Tabei bereikt als eerste vrouw de top van de Mount Everest.
      • 2 september » Nadat vijf dagen eerder de zenders uit de MV Norderney zijn verwijderd, wordt het beslag op het schip opgeheven. Eigenaar van het schip wordt de Veronica Omroep Organisatie welke in eerste instantie een zeezendermuseum wilde openen aan boord van het voormalige zendschip.
      • 3 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Nijmegen met 4-1 van Finland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door drie doelpunten van Willy van der Kuylen.
      • 10 december » Andrej Sacharov krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zijn echtgenote, Jelena Bonner, neemt de prijs in ontvangst.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1902 » Walter Brattain, Amerikaans natuurkunde en Nobelprijswinnaar († 1987)
    • 1903 » Matthias Sindelar, Oostenrijks voetballer († 1939)
    • 1905 » William Henry Chick Webb, Amerikaanse Jazz Drummer en Bandleider († 1939)
    • 1906 » Erik Rhodes, Amerikaans acteur († 1990)
    • 1906 » Walraven van Hall, Nederlands bankier, verzetsstrijder († 1945)
    • 1910 » Dominique Pire, Belgisch dominicaans pater en Nobelprijswinnaar († 1969)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Janvier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Janvier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Janvier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Janvier (onder)zoekt.

    De publicatie stamboom van Pals is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Pals, "stamboom van Pals", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pals/I49485541.php : benaderd 15 maart 2026), "Hubertus M Janvier (1906-1975)".