stamboom van Pals » Ludovicus Hertogs (1861-????)

Persoonlijke gegevens Ludovicus Hertogs 

Bronnen 1, 2

Gezin van Ludovicus Hertogs

Hij is getrouwd met Cornelia de Korte.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1886 te Sloten,Noord-Holland,Nederland, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Adriana W Hertogs  1890-1963

Het echtpaar is gescheiden 3 december 1900 te Amsterdam,Noord-Holland,Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludovicus Hertogs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ludovicus Hertogs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ludovicus Hertogs

Ludovicus Hertogs
1861-????

1886

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorteregister 1861, archiefnummer boz - 0460, Archief van de gemeente Woensdrecht - burgerlijke stand, inventarisnummer 5, aktenummer 37
    2. BS Huwelijk archief 358.116, inventaris¬â‰ num¬â‰ mer 21886, 29-01-1886, Huwelijksakten van de gemeente Sloten, 1886, aktenummer 4

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 augustus 1861 lag rond de 20,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 5.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
      • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
      • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
      • 10 juni » Slag bij Big Bethel tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het is een van de eerste veldslagen dat resulteerde in een Zuidelijke overwinning.
      • 10 augustus » Slag bij Wilson's Creek tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Dankzij deze veldslag wonnen de Zuidelijken de controle over het zuidwesten van Missouri.
      • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)
    • De temperatuur op 29 januari 1886 lag rond de 1,0 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hertogs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hertogs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hertogs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hertogs (onder)zoekt.

    De publicatie stamboom van Pals is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Pals, "stamboom van Pals", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pals/I33348428.php : benaderd 28 februari 2026), "Ludovicus Hertogs (1861-????)".