stamboom van Pals » Pieternella van der Horst (1877-1958)

Persoonlijke gegevens Pieternella van der Horst 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Pieternella van der Horst

Zij is getrouwd met Abrosius Fens.

Zij zijn getrouwd op 11 januari 1923 te Klundert,Noord-Brabant,Nederland, zij was toen 45 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella van der Horst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieternella van der Horst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieternella van der Horst

Pieternella van der Horst
1877-1958

1923

Abrosius Fens
1872-1955


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte Archief van de gemeente Fijnaart en Heijningen, 1811-1928, Bron: boek, Deel: 2296, P..., Fijnaart en Heijningen, archief raw - 0403, inventaris¬â‰ num¬â‰ mer 2296, 22 juli 1877, Geboorteregister 1877, aktenummer 60
  2. BS Overlijden Gemeentebestuur Eindhoven, 1933-1969, Eindhoven, archieftoegang 10491, inventaris¬â‰ num¬â‰ mer 7128, 27-06-1958, Registers overlijdensakten, folio 490
  3. BS Huwelijk Deel: 1751, Periode: 1923, Klundert, archieftoegang 550, inventaris¬â‰ num¬â‰ mer 1751, 11 januari 1923, Huwelijksregister Klundert 1923, aktenummer 1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juli 1877 lag rond de 19,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
  • De temperatuur op 11 januari 1923 lag tussen 2,7 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
  • De temperatuur op 26 juni 1958 lag tussen 12,7 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 13,4 mm neerslag gedurende 7,3 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Resolutie 127 Veiligheidsraad Verenigde Naties betreffende het Arabisch-Israëlisch conflict wordt aangenomen.
    • 6 februari » Acht spelers van Manchester United verliezen het leven bij de vliegramp van München.
    • 24 mei » United Press en International News Service fuseren tot United Press International (UPI).
    • 9 september » Bisschopswijding van Joannes van Dodewaard, Nederlands bisschop-coadjutor van Haarlem.
    • 2 november » Bij wedstrijden in Los Angeles verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly zijn eigen wereldrecord kogelslingeren, van 68,54 naar 68,68 meter.
    • 9 december » Oprichting van de John Birch Society.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Horst


De publicatie stamboom van Pals is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Pals, "stamboom van Pals", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pals/I30343880.php : benaderd 19 februari 2026), "Pieternella van der Horst (1877-1958)".